Torba na zakupy NS0030

Nowość
Torba na zakupy NS0030
Torba na zakupy NS0030
Torba na zakupy NS0030
Torba na zakupy NS0030
Torba na zakupy NS0030
Torba na zakupy NS0030
Torba na zakupy NS0030
Torba na zakupy NS0030
Torba na zakupy NS0030
Torba na zakupy NS0030
Torba na zakupy NS0030
Torba na zakupy NS0030
Torba na zakupy NS0030
Torba na zakupy NS0030
Torba na zakupy NS0030
Torba na zakupy NS0030
Cena: 8,00 zł netto 8 zł netto Możliwość negocjacji cen przy zakupach powyżej 2 000 zł
Cena brutto: 9,84
Dostępne kolory: czarny, szary
Wymiary (wys./szer./głebokość - w cm): 30/40
Chcesz zamówić, skontaktuj się z nami.
ZORMAX-TOREBKI (225)
tel.: 698 299 515
tel.: 886 284 110
Whatsapp: 698 299 515
WeChat: ZORMAX-bags
VIBER: +48698299515

Opis

Torba na zakupy, shopperka, torba gospodarcza.

Torba na zakupy nie musi być nudna. Hurtownia toreb na zakupy, hurtownia torebek ZORMAX przygotowała bardzo kobiecą i wygodną kolekcje ekologicznych toreb gospodarczych hurt, toreb na zakupy z napisami. Torby hurt wykonane z lekkiego lecz wytrzymałego wysokiej jakości materiału z mocnymi długimi rączkami i zapinane na suwak. Po złożeniu zmieści się w torebce damskiej, a w razie potrzeby torba zawsze będzie pod ręką, miesząc nie tylko zaplanowane, a i spontaniczne zakupy.A Ty doskonale urozmaicisz ofertę swego sklepu czy hurtowni i zapełnisz swoim Klientkom jeszcze większy wybór tanich toreb.
 
 
*********************************************************************

Сумка для покупок.

Сумка для покупок не должна быть скучной. Оптовик сумок ZORMAX приготовил очень женственную и удобную коллекцию сумок для покупок, экологичные хозяйственные сумок, сумки с надписями. Сумки сделаны из легкого, но прочного качественного материала с длинными ручками и застегиваются на молнию. В сложенном виде поместится в дамской сумочке, а при необходимости сумка всегда будет под рукой, спрячеш не только запланированные, но и спонтанные покупки.

А вы отлично разнообразите предложение своего магазина или склада и предложыте своим покупателям еще больший выбор дешевых сумок.

************************************************************************

shopping bag

A shopping bag doesn't have to be boring. ZORMAX bags and handbags wholesaler prepared a very feminine and comfortable collection of ecological utility bags, shopping bags with inscriptions. Bags made of light but durable high-quality material with strong long handles and zippered. After folding, it will fit in a handbag, and if necessary, the bag will always be at hand, mixing not only planned and spontaneous purchases. And you will perfectly diversify the offer of your store or warehouse and fill your customers with an even greater selection of cheap bags.

Zobacz także

Torby na zakupy, shopperki hurt w hurtowni toreb damskich ZORMAX

Porozmawiajmy o torbach na zakupy, shopperkach, torbach gospodarczych nie jako akcesorium pozwalającym na stworzenie eleganckiego wyglądu ale jako okazją do praktycznego wykorzystania i ochrony ekologii naszej planety. Mamy nadzieję, że nie tylko Polsce a i na świecie ekologiczne torby na zakupy shopper staną się popularnym odpowiednikiem zwykłej jednorazowej reklamówki a wkrótce i eko shopper na zakupy całkowicie zastąpi reklamówki w powszechnym użyciu. Jednak cel nie pozbawia ich atrakcyjności a ciekawe, czasami śmieszne napisy pozwolą Tobie na wyrażenie swojego Ja oraz kreowanie stylu Eko.

Eko torby na zakupyshopperki - w trosce o środowisko

Eko torby na zakupy shopper to całkowicie bezpieczna alternatywa dla jednorazowych reklamówek poza tym tekstylne torby z różnymi napisami prezentują się bardzo ciekawie i atrakcyjnie. Torby shopperki wykonane są z ekologicznego płótna.

Eko torby na zakupy shopperki - rozsądna oryginalność

Płócienne torby na zakupy, torby gospodarcze, shopperki nie są już nowością. Od lat faworyzowane na świecie, nazywają się ekotorbami są znane i wygodne. Takie letnie, tekstylne torby na zakupy shoopper chętnie noszą kobiety, mężczyźni i dzieci. Projektanci mody, producenci torebek, żywności i kosmetyków aktywnie promują takie eko torby. Eko torby na zakupy, tekstylne torby gospodarcze w hurtowni toreb damskich ZORMAX są przestronne, oryginalne i wygodne można z nimi wybrać się nie tylko na zakupy do najbliższego sklepu ale również w daleką podróż, ponieważ materiały użyte do ich produkcji są nie tylko praktyczne ale i niezawodne.
Hurtownia toreb na zakupy ZORMAX oferuje tekstylne torby na zakupy hurt, shopper , torby gospodarcze z oryginalnymi napisami i efektownymi ozdobami, tak aby każda z Pań mogła zabłysnąć wyjątkowością.

Kunszt i ciekawe napisy zamienią zwykłą płócienną torbę gospodarczą w wyjątkowy dodatek, modny eko shopper, który z łatwością i z wdziękiem wpasuje się w niemal każdy obraz. Nasze torby na zakupy na pewno przypadną Ci do gustu i pomogą w stworzeniu prawdziwego, ekskluzywnego stworzonego zgodnie z Twoimi pragnieniami stylu, nawet na zakupach!

🧐Wybierasz się na zakupy

🍲Po produkty do zupy?
👜Możesz z naszej torby skorzystać
😎I rozwiązanie eko wykorzystać!
🥳Dostępne są z różnymi motywami,
😄By Klienci chodzili z dobrymi humorami!

Zakupy przez telefon

szybkie i proste - dzwonisz i kupujesz:

tel.  + (48) 698 299 515 (polski, rosyjski)
tel.   + (48) 886 284 110 (polski, angielski)

Zakupy online

Zgrany i profesjonalny zespół obsłuży Cię z najwyższą starannością.
Sprzedaż hurtowa torebek od 300 zł netto.

zormaxtorebki@onet.pl

Koszty przesyłki

  • Wysyłka na następny dzień. Koszt przesyłki 15,00zł - 20,00zł w zależności od wagi paczki.
  • Zamówienie ekspresowe  do godziny 15:00. Wysyłka w tym samym dniu.30-50 szt.  torebek  (1 paczka): 30 zł - przesyłka kurierska zwykła (płatne przedpłatą na konto bankowe); 35 zł - przesyłka kurierska pobraniowa (płatne u kuriera przy odbiorze przesyłki);
  • Zakupy powyżej 1000 zł darmowa wysyłka ( wysyłka 24 h, nie obejmuje paczek ekspres )

Wysyłamy również na kraje UE.

 

Rabaty:

Przy zamówieniach:

  • powyżej 2000 zł  rabat 3%
  • powyżej 3000 zł rabat 4%
  • przy zamówieniu  powyżej 5000 zł ceny ustalane indywidualnie
  • przy zakupie na oryginalne kartony rabat 7% - 10%

* rabaty nie dotyczą torebek wyprzadażowych