Torebki – to nasza pasja.

Hurtownia torebek damskich, hurtownia toreb ZORMAX – to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży hurtowej.

Jesteśmy na rynku Europejskim od 1999 roku. Swoją przygodę z hurtem torebek rozpoczynaliśmy jeszcze na Stadionie Dziesięciolecia i ta torebkowa frajda trwa do dziś.

Kilkunastoletnie bezcenne doświadczenie oraz stałe śledzenie modowych trendów pozwoli nam zaopatrzyć każdy sklep stacjonarny, sklep internetowy, butik, sieć handlową czy hurtownie torebek w atrakcyjną i różnorodną gamę torebek damskich hurt, tak żeby Twój sklep stał się wymarzonym i kultowym miejscem zakupowym i wspomagał kobiecą torebkową pasje!

Nasza hurtownia torebek damskich, hurtownia toreb to bezpośredni importer z Chinimporter z Włoch i Francji, producent torebek, dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom torby hurt i tanie torebki damskie hurt w jakości premium w najniższej konkurencyjnej cenie hurtowej.

Działamy również na rynku e-commerce, prowadząc internetową hurtownie torebek damskich, hurtownie toreb online pod adresem http://www.zormax-torebki.pl/.

Hurtownia torebek ZORMAX - Twój niezawodny dostawca hurtowy modnych torebek damskich dobrej jakości i toreb hurtem w atrakcyjnej cenie.

Długoterminowa współpraca z naszymi partnerami biznesowymi często przekraczała relacje biznesowe, przeradzając się w prawdziwą przyjaźń. Wielu z Was, Drodzy Państwo, znamy po imieniu, świętowaliśmy razem biznesowe i osobiste sukcesy, realizowaliśmy plany, rozwijaliśmy i modernizowaliśmy nasze firmy, wspólnie przekształcając drobne błędy w wielkie zawodowe triumfy. I właśnie to w Was cenimy! I mamy nadzieje że wspólnie przetrwamy trudne czasy pandemii.

Dlaczego właśnie my? Bo tak jak Ty kochamy torebki, tak jak Ty bawimy się stylem, tak jak dla Ciebie dla nas liczy się moda!

Jesteśmy nastawieni na wspólny sukces, ponieważ sprzedaż naszej hurtowni torebek zależy bezpośrednio od wielkości sprzedaży Twojego sklepu. Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta.

Regularne zakupy toreb i torebek hurt wysokiej jakości po niskich cenach hurtowych w hurtownbi torebek ZORMAX- to gwarancja wysokiej rentowności Twojego biznesu!

Hurtownia torebek i toreb ZORMAX - Twój niezawodny partner i sojusznik w rozwoju!

                                                               z(A)róbmy razem!

                     Wybierz hurtownie torebek ZORMAX

                                                  NIP: 865 168 9780, REGON 830456424

                                              ul. Nadrzeczna 14 hala GD-5, box A-01,A-03

                                                          05-552 Wólka Kosowska

Zakupy przez telefon

szybkie i proste - dzwonisz i kupujesz:

tel.  + (48) 698 299 515 (polski, rosyjski)
tel.   + (48) 886 284 110 (polski, angielski)

Zakupy online

Zgrany i profesjonalny zespół obsłuży Cię z najwyższą starannością.
Sprzedaż hurtowa torebek od 300 zł netto.

zormaxtorebki@onet.pl

Koszty przesyłki

  • Wysyłka na następny dzień. Koszt przesyłki 15,00zł - 20,00zł w zależności od wagi paczki.
  • Zamówienie ekspresowe  do godziny 15:00. Wysyłka w tym samym dniu.30-50 szt.  torebek  (1 paczka): 30 zł - przesyłka kurierska zwykła (płatne przedpłatą na konto bankowe); 35 zł - przesyłka kurierska pobraniowa (płatne u kuriera przy odbiorze przesyłki);
  • Zakupy powyżej 1000 zł darmowa wysyłka ( wysyłka 24 h, nie obejmuje paczek ekspres )

Wysyłamy również na kraje UE.

 

Rabaty:

Przy zamówieniach:

  • powyżej 2000 zł  rabat 3%
  • powyżej 3000 zł rabat 4%
  • przy zamówieniu  powyżej 5000 zł ceny ustalane indywidualnie
  • przy zakupie na oryginalne kartony rabat 7% - 10%

* rabaty nie dotyczą torebek wyprzadażowych