Skrzat Bałwan Mały 5023

Skrzat Bałwan Mały 5023
Skrzat Bałwan Mały 5023
Cena: 40 zł zł netto 40 zł zł netto Możliwość negocjacji cen przy zakupach powyżej 2 000 zł
Cena brutto: 49,2 zł
Dostępne kolory: brązowy
Wymiary (wys./szer./głebokość - w cm): 47 cm złożony - 61 cm rozłożony
Chcesz zamówić, skontaktuj się z nami.
Gość

Opis

Wesoły Skrzat Bałwanek na rozsuwanych nogach - 61 cm, - HURT - dekor Bożonarodzeniowy.

Wesołe Skrzaty Bałwanki są nieodłącznym atrybutem świąt Bożego Narodzenia oraz Świątecznych życzeń. Sentymentalne wizerunki wesołych Bałwanków jako uosobienie beztroskiej i świetlanej przyszłości na kartkach z życzeniami w przeddzień Bożego Narodzenia i Nowego Roku stały się trendem mody w epoce wiktoriańskiej.
Bożonarodzeniowe Skrzaty Bałwanki nie straciły popularności nawet teraz. Papierowe kartki noworoczne stały się rzadkością, a świąteczne Bałwanki nabrały bardziej odpowiedniej formy w postaci miękkich zabawek do wnętrz na teleskopowych nogach regulowanej długości, od 47 cm do max 61 cm, dzięki czemu idealnie dopasują się w niemal każdej szczelinie interieru, ciesząc oko i dodając atmosferze Świąt odrobiny magii.

Skrzaty Bałwanki są wykonane z wysokogatunkowych tekstyliów, wypełnione sztucznym wypełniaczem i uzupełnione mocnym stelażem w nóżkach.

Wesołe Skrzaty Bałwanki także jak najbardziej nadają się do zabawy dla dzieciaków, gdyż jeśli nagle Skrzatki się ubrudzą, je łatwo wyczyścić wilgotną gąbką.

Nie można pozostać obojętnym na Wesołe Świąteczne Skrzaty Bałwanki i, jeśli nie minie Twój pierwszy impuls do zakochania się w Bożonarodzeniowym wystroju wnętrza w postaci Wesołych Skrzatów i chęć posiadania Bożonarodzeniowych dekorów, które Ci się spodobały, odwiedź naszą hurtownie internetową ZORMAX.
Skrzaty, Krasnale, Bałwany, Mikołaj z obowiązkowymi wesołymi i zabawnymi minkami, zawieszki i ozdoby na choinkę oraz Bożonarodzeniowe dekoracje – to wszystko znajdziecie na naszej stronie internetowej niedrogo, w każdej ilości hurtowej.

Będzie nam miło, jeśli zrobicie wystarczająco dużo zapasów Bożonarodzeniowego wystroju i magicznego nastroju wraz z magią Świąt tak , aby Twoje Klienci przetrwali do następnego Bożego Narodzenia.

Zobacz także

Zobacz także

Zakupy przez telefon

szybkie i proste - dzwonisz i kupujesz:

tel.  + (48) 698 299 515 (polski, rosyjski)
tel.   + (48) 886 284 110 (polski, angielski)

Zakupy online

Zgrany i profesjonalny zespół obsłuży Cię z najwyższą starannością.
Sprzedaż hurtowa torebek od 400 zł netto.

zormaxtorebki@onet.pl

Rabaty:

Przy zamówieniach:

  • powyżej 2000 zł  rabat 3%
  • powyżej 4000 zł rabat 4%
  • przy zamówieniu  powyżej 5000 zł ceny ustalane indywidualnie
  • przy zakupie na oryginalne kartony ceny ustalane indywidualnie

* rabaty nie dotyczą torebek wyprzadażowych

* rabaty NIE DOTYCZĄ butów z wyprzedaży

Koszty przesyłki

  • Wysyłka 24 h - koszt przesyłki 15,00zł - 20,00zł w zależności od wagi paczki.
  • Zamówienie ekspres  do godziny 15:00. Wysyłka w dniu zamówienia  ( 1 paczka do 31,5 kg ): 30 zł - przesyłka kurierska zwykła ( przedpłata na konto bankowe ); 35 zł - przesyłka kurierska pobranie ( płatne u kuriera przy odbiorze );
  • Zakupy powyżej 1000 zł darmowa wysyłka na terenie Polski ( wysyłka 24 h ), - nie obejmuje paczek ekspres oraz kartonów z butami ze względu na dużą obiętość. 

Wysyłamy również na kraje Unii Europejskiej.

Dodatkowo Litwa, Lotwa, Estonia  ( dla większych ilości towaru ) - bus 2 razy w tygodniu - cena 35 - 40 euro za metr sześcienny towaru.

Ukraina - bus raz w tygodniu .

 

 

Opinie

opinie

Obserwuj nas na Facebook